Stává se, že člověk někdy potřebuje něco přestěhovat. Něco, co přesahuje běžné množství a rozměry a co se z tohoto důvodu nevejde do klasického osobního auta, které takový člověk má. Pokud ho tedy vůbec má.

A zrovna tak může vyvstat obdobný problém i s větším počtem spolucestujících, kteří by se měli svézt stejným vozidlem. A kteří se do toho, co vesměs míváme, nevměstnají, ani kdyby se na sebe mačkali sebevíc.

A pokud taková situace nastane, nezbývá nic jiného než najít nějaké alternativní řešení. A toto se skutečně najít dá. Každý z našinců, který má řidičský průkaz B, si přece také může půjčit dodávku. A do té se pak vejde daleko větší náklad či daleko více lidí než do osobního vozu.

dodávka u moře

A kde si takovou dodávku půjčit?

Půjčoven je v naší zemi určitě dost. Nepočítal jsem je ani nehledal.

A možná ani vy jste dosud nehledali. A možná i jenom proto unikla vaší pozornosti půjčovna dodávek Praha 5. Což je firma, která nabízí právě pronájem dodávek, a to v Praze a v Pardubicích. Právě zde si může kdokoliv půjčit ideální typ a velikost, přičemž má na výběr ze značek Citroën, Peugeot a Ford Tranzit. A s takovou dodávkou se pak lze pohybovat jak po České republice, tak i v cizině. A aby to měl zákazník ještě snazší, nabízejí mu tady i půjčení rudlu ke stěhování těžších nákladů, i půjčení navigace, aby na cestách zbytečně nebloudil.

dodávka na cestě

Takovou dodávku si tu lze půjčit kdykoliv a na jakkoliv dlouhou dobu, po dohodě si ji lze vyzvednout třeba i mimo pracovní dobu nebo si ji nechat kamkoliv odvézt.

A když člověk dodávku má, má jistotu, že je tato v bezvadném stavu. Protože zdejší vozy procházejí pravidelnými servisními prohlídkami a jsou kontrolována při každém vrácení, a tak nehrozí nemilá překvapení.

A pokud si někdo netroufá takovou dodávku sám řídit nebo se mu do toho z nějakého důvodu jednoduše nechce? Pak si lze v této firmě zajistit i autodopravu, stěhování či expresní přepravu zboží či si půjčit i řidiče.

A co byste chtěli víc?