Pokud jste jedním z těch typů, který chce mít všechno dobře zařízené, například i byt nebo dům a všechno bylo elegantní a nádherně do sebe zapadalo a ladilo to, mám zde pro vás tip na jednu stránku lustrů do pokoje, kde si můžete vybrat z různých možností, variant a určitě si tu každý člověk přijde na to své.

Stránka light4home.cz nabízí mimo jiné i kvalitní lustry. Po kliknutí na odkaz se dostaneme na stránku s nádhernými lustry různých tvarů a velikostí.

458-cl117-pla39-cp008(7)-1500x1500

Nejlevnější lustr tu najdeme od 1190 korun, což podle mě za lustr není moc, pokud dáváte přednost spíše kvalitě před kvantitou.

Záleží na tom, jaký byt či dům máte a podle toho bych vybírala i lustr do pokoje. Všechny lustry jsou zde elegantní a nádherné, je krása se na ně už jen z fotky dívat. A ačkoliv by se možná někteří divili, lustr dokáže perfektně doladit vaše bydlení. Řekla bych dokonce, že byt nebo dům bez kvalitního lustru ani není bydlením.

Mně osobně lustry dodávají u bydlení pocit jakési zvláštní energie, která vyzařuje vůni domova. Jsem zastáncem elegantních decentních lustrů, které vždy ale nemusí být velké. Avšak někam se naopak hodí lustry velké.

458-cl117-pla39-cp008(2)-1500x1500

Do domu

Tam bych zvolila elegantní lustr, který vašemu domu dodá šarm a šmrnc. Za sebe bych z této stránky doporučila závěsný lustr na řetězu 13603 „LILLIAN“, který stojí 2835 korun. A ještě k tomu pokud máte zařízený dům ve světlejších barvách (jako je například šedá, bílá či béžová), určitě bych volila tento elegantní lustr. Můžeme si všimnout, že lustr má rostlinný motiv, který mu dodává ještě více elegance – ale přitom je klasický a není nějaký přeplácaný nebo výrazný. Máme zde i informace o něm: tudíž jakého je tvaru, z jakého je materiálu, jeho šířku a průměr (mm), jeho příkon, jakého je typu montáže (v tomto případě je to závěsný lustr) a tak dále.

Doufám, že vás článek inspiroval.