Technické věci mě vždycky bavily. Hlavně mě zajímaly nějaké nové technologie. Nové věci, nové technologie. To bylo něco pro mě. A abych byla pořád v pozoru, tak jsem si řekla, že budu odebírat nějaké vědecké časopisy. Byla jsem ráda, že na našem trhu jsou takové dva časopisy. A hned jsem si řekla, že budu odebírat oba dva časopisy. Časopisy o vědě jsou velmi zajímavé. Jsou sice drahé, ale dozvím se tam všechno, co potřebuji. A taky jsem si oba dva časopisy předplatila. Navíc mě baví, že tam je mnoho obrázků a taky tam jsou rubriky, ve kterých se mohu ptát na něco. A je tam deset odborníků. A ty odborníci vám vždycky poradí. A už je jenom tak na vás, jestli tomu věříte nebo ne. A pak díky časopisu jsem taky porozuměla více technice. Jsou tam techničtí odborníci. A jsem velmi ráda že i mě poradili.

Máte rádi chytré věci?

Ptala jsem se, jak jsou na tom elektronické hodinky. Tedy mám na mysli chytré hodinky. Nemám je.  Ale hodně po nich toužím. Jsem taková, že mám hodně ráda pěkné věci, takže nevím, jak mi sportovní chytré hodinky půjdou k oblečení a ke kabelce. Nicméně jsem ale ráda, že tyto technické hodinky existují. Oni jsou vlastně na všechno. Tento technický vynález, chytré hodinky, vám můžou sledovat vaše zdraví. A myslím, že je to velmi výhodné. Ten, kdo je nemocný nebo má problémy s tlakem, tak chytré hodinky jsou pro něj jako dělané. A abych byla taky upřímná, chytré hodinky jsou na mě drahé. Sice chápu, že je to vynález technické doby, ale jsou drahé. A já si je nemohu dovolit.

Chytré hodinky mám velmi ráda.

Sice mám pěkné hodinky, z chirurgické oceli a taky byly drahé. Nicméně chytré hodinky jsou na mě ještě více drahé. Můj bratr si pořídil chytré hodinky. Stály ho devět tisíc. A musím říct, že nejsou ani tak moc pěkné na tu cenu. Jsou takové černé a placaté. Takové jsou skoro všechny. Nicméně ale já mám ráda velké hodinky, které jdou vidět. Možná si je někdy pořídím. Ale až si najdu nějakou lepší brigádu, kde si vydělám lepší peníze. A potom si koupím ten pěkný technický vynález. Hodinky.