Nevíte-li si rady s brigádou od firmy Selvintech, tak vám vše ochotně vysvětlí paní Jana Háteová. Takže se nebojte zeptat, vždyť víte, co se říká – líná huba, holé neštěstí! A tak to v životě platí. Mnoho lidí se totiž třeba podívá na nabídku brigády od firmy Selvintech a řekne si, že je to jistě něco podezřelého anebo nekalého, protože přece není možné, aby jim někdo platil za to, že budou moci pracovat kdykoli budou chtít a kolik hodin denně a týdně budou chtít, a tím spíše je podezřelé i to, že se jedná o takzvanou práci z domova anebo přesněji o práci, kterou můžete vykonávat, kde se vám zamane. Zkrátka, tato brigáda je natolik flexibilní, že tomu nikdo nemůže uvěřit, ale je to tak.

ježek

A proto je dobré, nezanevřít na takovou skvělou příležitost jen proto, že se vám zdá být až pohádkově nereálná. Prostě i dobré nabídky se čas od času na trhu práce najdou. Každopádně, abyste zjistili, že se jedná o skutečnost a dozvěděli se, jaké zkušenosti mají s touto prací ostatní, tak není nic jednoduššího než se poohlédnout na internetu po recenzích, anebo přímo kontaktovat paní Háteovou, která vám všechno do puntíku vysvětlí.

korále

A jistě vám podrobně popíše i to, jak taková brigáda pro Selvintech probíhá. Jde totiž o to, že pracujete na výrobě drobných dekoračních předmětů a vánočních ozdob. A tyto dekorace jsou výhradně zhotovovány ručně, zpravidla z malých dílků jako jsou korálky, jež se dohromady spojují drátky a tak podobně, takže už z toho je zřejmé, že uchazeč o tuto brigádu musí mít pro podobné ruční práce dostatek citu a také trpělivosti, jinak bude nešťastný a práce mu nepůjde dobře od ruky.