Péče o bazénovou vodu je základem pro každého majitele bazénu. Je samozřejmostí se starat o celé bazénové zařízení, ale voda je prostě nejdůležitější a péče o ni by měla být na prvním místě. Aby byla Vaše bazénová voda vhodná ke koupání je potřeba jí neustále dopřávat všechny potřebné přípravky bazénové chemie a neustále ji kontrolovat, aby se Vám nezačala měnit v nevzhlednou páchnoucí břečku.

dovolená

Základem je dezinfekce bazénové vody za pomocí chlorových přípravků, dále udržování stabilních hodnot PH vody a provádění pravidelné kontroly za pomocí testerů. Každopádně někdy, i když provádíte všechny tyto úkony, se může stát, že se Vám ve vodě začne objevovat bílý zákal či se Vám dokonce na stěnách či dně bazénu nebo na některých bazénových částech začnou objevovat vápenaté usazeniny, což značí tvrdou vodu a bude za potřebí použití změkčovače.

Tímto změkčovačem je tabletová regenerační sůl, kterou najdete v naší široké nabídce ve vysoké kvalitě a potravinářské čistotě v běžných pětadvacetikilových baleních od německého či rakouského výrobce a to za velmi příznivých cenových podmínek. Kromě toho, že regenerační sůl je skvělým změkčovačem bazénové vody ji lze využít i v domácích čističkách vody či dokonce v běžných kuchyňských myčkách na nádobí.

Regenerační sůl je vlastně čistý chlorid sodný lisovaný za vysokých tlaků do tvaru tablet, které jsou kompaktní, nedrolí se a velmi dobře se dávkují. Ať už si vyberete tento přípravek od rakouského či od německého výrobce vždy sáhnete po kvalitě, která je spolehlivá a zajistí Vašemu bazénu opravdu vysoce kvalitní péči. Už nikdy více tvrdá voda ve Vašem bazénovém zařízení.

sůl

Kromě toho si projděte i zbytek naší opravdu obrovské nabídky bazénové chemie a také bazénového příslušenství. Jistě najdete i další přípravky či pomocníky, které byste mohli při péči o vaše bazénové zařízení potřebovat.