Ano, je to tak. Roční období u nás nám nedovolí mít bazén venku celoročně. Zda je to výhoda či ne, to je názor každého jednotlivce. My prostě musíme pracovat s tím, co máme.
Zdalipak jste neměli potíže s bazénem, když jste z něj vypouštěli vodu? Pravda, kopnout do něj krumpáčem a udělat do něj díru, to také jde. Jenže co na to vaše zahrádka, kde pak bude nejméně týden kralovat bahno a bláto? Hm, že by bylo ještě i jiné řešení? Ano, je.
Tím jiným jsou hadice. Ne, nemyslíme tím ty vaše, staré zpuchřelé, kterými teče voda všude možně s výjimkou k tomu určené díry. Míníme tím pravé, profesionálně udělané vypouštěcí hadice techneco.eu vyrobené skutečnými profesionály, testované na tlak.
Aby zabraly co nejméně místa a nepřekážely, lze zakoupit i ploché. Klidně mohou ležet na zemi, něco na nich a nepoznáte, že jsou vůbec někde nataženy.Zakopnout o ně nelze, a to ani když je člověk pořádně velké nemehlo. To je opravdu velká výhoda, zvláště trvá-li vypouštění delší dobu a na zahrádce si chtějí hrát malé děti. V toto případě se žádná odřená kolena nekonají. Malí si mohou v klidu hrát a vy třeba číst noviny.
No dobrá, řeknete si, ale co když to mám moc daleko. Tedy bazén od místa, kam vypouštěná voda poteče. To není vůbec žádný problém.Délku lze zakoupit jakoukoli, jen se to nesmí přehánět. Vypouštět bazén do odpadní jímky vzdálené kilometr asi nepůjde. Ovšem rozumné délky zakoupit lze a ani vám to „neroztrhne peněženku“.Čistá voda.jpg
Skutečně, nemáte-li ovšem speciální požadavky na počet barů. V tom případě vás to nebude stát ani hodinovou mzdu. Pozor, bavíme-li i se o barech, nemíníme zde noční podniky, ale tlakovou jednotku. Dříve se značila jako atmosféra, a ještě dříve jako torr.
Tak, malá odbočka do fyziky je za námi a nyní zpět k hadicím. V podstatě již není co dodat. Zavolejte, nebo objednávejte a výsledek zcela jistě všichni ocení. Ovšem až příští rok.