Majitel bazénu si musí být vědom, že radost z koupání je podmíněn dostatečnou péčí o vodu a bazén samotný. Jde tu současně o radost z osvěžení, ale také o starost, kterou musíte svému bazénu a vodě v něm věnovat.
Ať už napouštíte bazén po zimním spánku, nebo se nacházíte uprostřed hlavní sezóny, pořád musíte vodu ošetřovat bazénovou chemií https://www.chlorito.cz/. Jinak by se Vám prodleva mohla šeredně nevyplatit.

voda

Víte, že soustavné a pravidelné měření pH vody Vám spoustu starostí ušetří? A s tím spojené výdaje na chemické přípravky, které zajišťují průzračně čistou vodu!

Až budete napouštět bazén.
Každý člen rodiny bedlivě sleduje předpovědi počasí, aby Vás mohl popohnat k prvnímu napuštění bazénu. Ovšem jen Vy jste si vědom, že to není jen tak.
1. Bazén musíte důkladně očistit od nečistot.
2. Musíte zkontrolovat komoru, kde máte nachystané veškeré pomůcky a chemické přípravky k ošetřování bazénu i vody.
3. Zapojením filtračního zařízení začne měření pH vody a koncentraci chloru ve vodě.
4. Poté musíte pH upravit podle výsledků měření bazénovou chemií.
5. A pak už jen udržujete správné hodnoty v optimální rovině.

Zapojte rodinu do starostí o čistou vodu.
Osvěžující zážitek z plavání v křišťálově čisté vodě vlastního zahradního bazénu by si měli zasloužit i ostatní členové rodiny. Rozdělte se o starost.
Vy si ponechte úkoly zásadní. Filtrační zařízení, dezinfekce vody, úprava pH a správné nasycení chlorem bude Vaše starost. Nezávadnost vody je skutečně velmi důležitá.

plavecký bazén

Děti mohou pobíhat s teleskopickou tyčí kolem bazénu, když se na hladinu zatoulá větévka, nebo listí. Mohou také kartáčovat stěny bazénu. Věřte, že se u toho náležitě pobaví. Jejich „náhodné“ pády do vody během čištění budou dokonale promyšlené!

Vaše bazénová voda se Vám odmění jasem, čistotou a nezávadností!