Nehazardujte se životem

Možná už jste se někdy dostali do situace, kdy jste až po požití alkoholu zjistili, že máte ještě řídit auto cestou někam jinam. Pokud jste v okamžiku takového prozření byli zodpovědní a při smyslech, rezignovali jste a smířili se s tím, že až do vystřízlivění nikam nepojedete, případně jste našli nějaké alternativní řešení odjezdu a pak se příležitostně vrátili pro svoje odstavené auto. A nebyli-li jste takto zodpovědní, a přesto jste v ne docela střízlivém stavu za volant usedli, můžete mluvit o štěstí, že vás nechytili a ani se nic nestalo. Protože konec nemusel být ani zdaleka tak příznivý, ba mohl být i katastrofou.

A takové hazardování se rozhodně nevyplácí. Respektive se vyplácí, ale to snad jedině redaktorům nějaké té černé rubriky. A to není to pravé, co by měli lidé chtít.

silvestrovský přípitek

Jenže jak na to, když člověk navzdory svému nestřízlivému stavu odjet musí, a přitom nemá alternativní možnost spojení nebo musí odcestovat bezpodmínečně i se svým automobilem, pro který se nemůže někdy příležitostně vrátit?

Pak dotyčnému prokáže dobrou, ne-li přímo skvělou službu drink taxi Praha https://convoy.cz/odvoz-vozu/.

Tato firma se totiž právě na zodpovědné z řad takovýchto lidí specializuje. Tedy konkrétně nabízí těmto v naší metropoli, že je po jejich kontaktování vyzvednou na místě a odvezou je jejich vlastními vozy tam, kam je to třeba.

taxi na štaflu

Jistě, není to bezplatný servis, ale přesto se tento vyplatí, je to více než rozumná volba. Protože jak jinak by se někdo dokázal dostat se svým autem i v podnapilém stavu do svého zamýšleného cíle, kdyby ho tam nesvezl někdo střízlivý a zároveň i naprosto spolehlivý, že? Nijak.

Kdežto díky této specifické taxislužbě to možné je. A tuto může využít kdokoliv, komu je takový odvoz vlastním vozem zapotřebí. Vždyť lepší řešení – aspoň doposud – nikdo neobjevil a sotva objeví.