Představte si ten pocit – odpočinek v horké páře, s přivřenýma očima necháváte myšlenky volně plynout, stres odplouvá a škodlivé látky z vašeho těla také. Nadechnete se, ale vzduch by mohl vonět lépe… Otevřete oči a rozhlédnete se a je to tak – chtělo by to nějakou misku, do které byste mohli přidat vonný esenciální olej a podpořit tak léčivé i uvolňující účinky sauny. Taková miska by se krásně vyjímala v dřevěném držáku k tomu určeném. Pak by nepřekážela a nehrozilo by, že ji někdo omylem shodí či rozlije. Přivřete opět oči, ale klid se nechce dostavit, váš mozek by potřeboval trochu zaměstnat, možná se trochu nudíte.

paní v sauně

V takovou chvíli jsou neocenitelným pomocníkem masážní pomůcky. Můžete si masírovat chodidla na podložce s otočnými válečky, díky čemuž budete http://www.zpc-galerie.cz/cs/svetla-sero-temnoty-umeni-ceskeho-19-stoleti-826 stimulovat akupresurní body, uvolníte se a pomůžete i jiným částem vašeho těla. Možná by to chtělo spíš namasírovat pokožku? Sáhněte po masážní žínce na záda, který se dobře drží díky svému tvaru a držadlům nebo po kartáči a zvyšte prokrvení vašich zad a jiných částí těla, které to potřebují. Jak dlouho už tady vlastně sedíte? Nejsnadnější odhad času vám napoví přesýpací hodiny do sauny a pokud na ně či na okolí nevidíte příliš dobře a přítmí a šero, od kterého jste si slibovali harmonizační klid je příliš tísniví, vybavte vaši saunu světly s elegantními stínidly.

doplňky do sauny

Je sezení na lavici po chvíli nepohodlné a nevíte, jak ulevit vaší páteři? Snadná pomoc – přikupte si dřevěné opěradlo z kanadského jedlovce. Díky němu bude z lavice pohodlné sezení, jako mávnutím kouzelného proutku. A mezi doplňky sauny nesmí chybět textilní vybavení, jako jsou ručníky a saunovací kilty. Mají vaše nohy raději hebkost než dřevěnou podlahu? Podložky na zem pod nohy a měkoučké pantofle jsou připraveny vám pomoci. A rázem je z vaší sauny soukromý ráj pohody a klidu, dokonale vybaven vším drobným příslušenstvím Chlorito.cz a už se nebudete cítit jako ve veřejné sauně.