Sedací pytel to je něco, co má být hravé, veselé a velké. To jsme se snažili dodržet a proto je zde velký sedací vak duo, který je navíc z každé strany jiný, takže si můžete zvolit jakoukoliv barvu. Na výběr budete mít každý den doma ze dvou pestrých a intenzivních barev. Každý je veselý a hravý a dá šmrnc vaší domácnosti. Právě takové by měly být. Hodí se nejenom dětem do dětských pokojíčků, ale také do ložnic, do obývacích pokojů a na mnohá další místa. Dokonce je můžete vynést ven na terasu nebo k bazénu. Jsou odolné a pevné, přitom tak lehoučké, že je snadno přemístíte kamkoliv, kde si chcete posedět.

bean bag

Další velkou výhodou je jejich velikost. Dají se snadno rozložit pomocí popruhů, které snadno odepnete a tím vytvoříte jeden velký – obrovský polštář třeba na ležení. Ideální pro děti na lenošení a hraní, ale také na relax například večer u televize, kdy si chcete dopřát dostatek pohodlí. Obsah náplně tvoří malé kuličky, které se poddají vašemu tělu. Proto celý polštář vaše tělo příjemně obejme a přizpůsobí se jeho křivkám. Nemusíte se zbytečně tlačit o neforemnou sedačku a skládat si nohy někam nahoru na stůl. Dopřejte si dostatek pohodlí právě s pestrým a barevným sedacím vakem https://www.beanbag.cz/.

vak

Vyberte si barvičky podle svého vkusu

  1. Barvy jsou velice intenzivní a krásné. Pytel duo obsahuje hned dvě barvy, které můžete měnit třeba podle nálady.
  2. Produkty jsou vyráběné kvalitně. Precizní zpracování zajistí, že je hodně odolný a vydrží po dlouhá léta jako nový. Navíc se velice snadno udržuje v čistotě a to díky potahové látce, která nevpíjí vlhkost, nečistoty a nepohlcuje ani prach, takže jdou drobečky snadno smést a jakékoliv další nečistoty jdou hravě setřít vlhkým hadříkem.
  3. Propracování je špičkové, takže sezení vám vždy bude připadat komfortní. Jakmile zaujmete patřičnou polohu, pak ucítíte, že je to dobrá opora také pro záda. Nikde vás nebude nic tlačit díky náplni z kuliček. Ta se přizpůsobí vašemu tělu a zajistí stabilní oporu.