Usnadněte si život velkým praktickým autem, co máte vždy po ruce

Stěhování je náročná akce. A také to může být akce, která se člověku pořádně prodraží. Výsledná finanční bilance závisí především na tom, zda se do stěhování pustíte svépomocí, anebo s pomocí stěhovacích služeb. V některých situacích se jistě vyplatí spolehnout se na profesionály. Avšak mnohem častěji můžete vše vyřešit svépomocí. To jediné, co k hladkému průběhu takové akce budete potřebovat, je dostatečně prostorné vozidlo, kam se vejde vše – od nábytku, přes spotřebiče, až po velké hudební nástroje. A hodit se vám jistě bude i pár spolehlivých a silných dobrovolníků na výpomoc.

Pokud jde o dostatečně velký a prostorný automobil, tak ten si můžete pohodlně pronajmout v půjčovně dodávek Praha. A to za docela příjemnou cenu. Navíc se vyplatí, když si zjistíte, kde ve vašem okolí taková nejbližší firma leží, protože dodávka je ideální vozidlo také pro mnoho dalších příležitostí!

ridic ve voze

Kupujete nový nábytek a potřebujete ho převézt z obchodu k vám domů?

Chcete vyklidit půdu po babičce a staré věci odvézt na sběrný dvůr?

Chcete přesunout nepotřebné vybavení vaší domácnosti na chatu, anebo se rovnou přestěhovat na jinou adresu?

Rekonstruujete či stavíte dům a chcete vozit materiál a stroje?

Anebo se s kapelou chystáte na koncert a vaše velké hudební nástroje berete s sebou?

Existuje více než tisíc životních situací, ve kterých vám přijde vhod prostorný automobil, do kterého naskládáte úplně všechno. A máte tisíc dalších důvodů vyrazit pro něj právě do spolehlivé půjčovny!

nakladni auto

Dokonce ho oceníte i v situaci, kdy vlastníte svůj, protože i ten se vám může někdy porouchat a náhradní vozidlo tak nemusíte hledat daleko!

Ve výhodné ceně pronájmu je zahrnutý i neomezený počet kilometrů zdarma, k tomu aktuální dálniční známka, prémiová asistenční služba, anebo parkování osobního vozu v hlídaném areálu firmy. A dokonce si můžete sjednat i řidiče pronajatého vozidla!