Váš rodinný rozpočet je v posledních měsících velmi napjatý a stěží zvládáte uhradit včas všechny složenky a předepsané platby. Než se dostanete do opravdových problémů se splácením a s hrazením svých závazků, obraťte se na nás! Refinancování půjček nebankovní hypotékou bez registru už pomohlo celé řadě klientů v podobné situaci.

Co je refinancování úvěrů?
Refinancování úvěrů nebo konsolidace půjček mají jedno společné. A tím je změna poskytovatele. Stávající půjčky budou ihned uhrazeny v plné výši a místo několika různých půjček budete nadále splácet jen jednu.

nový smartphone

Proč je jedna nová půjčka výhodnější?
Nová půjčka vám bude sjednána na velmi výhodný a nízký úrok. Nízké úrokové sazby jsou na finančních trzích nabízeny v posledních letech, a proto se mohou výrazně lišit od úrokových sazeb u půjček, které jste si sjednali v minulosti. Nová půjčka je však výhodná především z jiného důvodu. Nabízí vám možnost, jak si upravit výši splátky. U nově sjednaného úvěru můžete požádat o mnohem delší dobu splácení. Dlouhá dobá splácení vám umožní posílat měsíčně velmi nízkou částku. Ta může představovat třeba jen třetinu současné výše vašich splátek. Vaše rodina si konečně oddechne a bude mít dostatek peněz i na různé další potřeby.

Mohu i já refinancovat?
Nové půjčky jsou poskytovány klientům i v případě, že mají drobné záznamy v registru. Důležité je jen zda máte možnost půjčku splácet a zda můžete ručit nemovitostí. My vám rádi poradíme a navrhneme, jak by se dala vaše finanční situace řešit. S individuálním přístupem se můžete těšit na výhodné podmínky, které jsou ušité přímo na míru vaší rodinné situaci.

přenosný počítač

Jak dlouho budu splácet?
Půjčku od nás můžete splácet velmi dlouho. Dokonce i třeba třicet let. Ale to neznamená, že budete tak dlouho muset zůstat u stávající úvěrové smlouvy. Kdykoliv je možné sjednanou půjčku opět refinancovat, a to dokonce i u jiného poskytovatele. Také můžete závazek splatit dříve v plné výši!