Mít auto k dispozici je naprosto normální pro drtivou většinu lidí samozřejmost. Vezmou klíče, odmetou ho, nasednou a jedou kamkoliv potřebují. Jenže ne každý má auto, které mu úplně vyhovuje. Mnoho lidí má auto jen na ježdění do práce, a tak si koupili to nejlevnější co na trhu sehnali – a to jsou v naprosté většině případů malá auta s malým kufrem, do kterých se čtyřčlenná rodina jedoucí na dovolenou rozhodně nevejde. I to může být důvod, proč byste si šli půjčit auto.

auto volskwagen

Poruchy na cestách, technická kontrola, to všechno můžou být důvody proč budete bez auta. Jsou lidé kteří bez něj nemůžou být ani jeden den, protože se nemají jak dostat z práce nebo do města na nákup. Nemít auto je prostě pro spoustu lidí problém, a ten se dá vyřešit u nás. Naše autopůjčovna v Praze půjčuje auta pro firmy i pro jednotlivce. V naší nabídce najdete osobní auta i dodávky.

Proč jít k nám?
Vypůjčit si auto v rodině nebo od přátel není vždycky nejšťastnější řešení, protože zákon schválnosti funguje vždycky, a zaručeně dojde k poškození auta člena rodiny nebo nějakého kamaráda v době, kdy ho budete mít vy. To může ohrozit vaše dosud fajn vztahy. Proto je nejlepší si ho vypůjčit od někoho, kdo se touto činností zabývá už více než 20 let. Máme potřebné zkušenosti, o svoje auta se staráme a dokážeme vám ho přistavit kamkoliv potřebujete.

rozbité bmw

Co budete potřebovat?
Půjčit si auto je jednoduché. Stačí si vybrat dostupný model, který vám bude vyhovovat a předložíte dva doklady s fotografií. Složíte vratnou zálohu a můžete odjet. Vyřízení vypůjčení trvá chvilku, a auto můžete mít na jeden den nebo i na týden. Vše záleží na domluvě.

Proč naše auta?
Všechna naše auta jsou pravidelně servisovaná a mají platnou technickou. Abyste nebyli limitováni okresními silnicemi, mají všechna auta platnou dálniční známku. Využijte možnost vypůjčit si skvělé auto.