http://nfa.cz/cz/o-nas/vyrobcum-a-distributorum/ v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Kdo se již dovtípil, že Viagra cena bez receptu Erectmax není to, co řeší původní příčinu problémů s erekcí, a užívá adaptogeny, s nimiž se obnovuje hormonální rovnováha, je ve značné výhodě. Tomu nahrává i fakt, že takto prozíraví jedinci potlačují vliv stresu na svou osobu a aktivně řeší stresové situace všemi možnými a vhodnými způsoby. Zbývá pak už jen zařadit do souběhu vhodný jídelníček a máte podchycené dva zásadní vlivy, s nimiž nevědomí muži zápasí a většinou propadají skepsi a nakupují zbytečně drahé syntetické přípravky.

partnerská láska

Výraz syntetické přípravky bychom nyní mohli poněkud rozšířit na větší okruh produktů, které pochází z laboratoří, nikoli z přírody. Kromě Viagry, jejích generik a dalších syntetických léčiv, co jsou běžně k mání v lékárnách, se mezi syntetické látky řadí i parfémy. Jestliže si odmyslíme čistě přírodní vonné esence, bez přídavku dalších látek, jako jsou éterické oleje, máme před sebou pestrou plejádu někdy i velmi drahých vůní ve sklenicích a flakónech, jimiž ženy mistrně zakrývají svůj přirozený pach.

nevěsta a ženich

Nemáme nic proti výrobcům parfémů, ve společnosti mohou mít svůj význam, ale k intimním hrátkám prostě nepatří. Parfém totiž maskuje to, co je pro muže velmi zásadní, a sice přirozené vzrušení a tvorbu testosteronu z vůně ženského potu. Je-li žena zdravá a má-li DNA vůči svému partnerovi výrazně odlišné, pak je to ukazatel vhodnosti pro oplodnění a narození zdravých, nedefektních potomků. A co víc si přát, než aby se vám nenarodilo „debilní dítě“.

Mnoho lidí se pozastavuje nad tím, že se na Internetu dokonce prodává silně „provoněné“ použité dámské spodní prádlo, zejména kalhotky, trička, pyžama, ponožky a silonové punčochy, a zájemci o tento artikl jsou vnímáni za fetišisty, ale ve skutečnosti jde o zcela přirozenou a nenaplněnou mužskou touhu. A nevěříte-li nám, pak si to ověřte u některých sexuologů, například u pojednání lékaře MUDr. Radima Uzla.