Máte rádi kulturu? Jste kulturní člověk? Tady opravdu záleží na vkusu. Pokud nemáte rádi nějaké divadla anebo kina, tak je jasné, že vás asi kultura moc nebere. Samozřejmě, že jsou ale nějaké výjimky. I když nemusíte mít rádi obecnou kulturu, jako je například kino a divadlo, tak vás třeba můžou zajímat nějaké koncerty. Anebo festivaly. Myslím si, že vlastně úplně každý člověk na planetě je nějakým tím svým způsobem kulturní člověk. Protože když si vezmu nějaké tipy lidí, tak všichni navštěvuji nějaké kulturní akce. Vezmeme si třeba například nějaké festivaly, kde hrají například techno a další podobnou muziku. Líbí se vám to? Nevím jak vy, a já se vždycky říkám, že takovéto festivaly jsou hlavně pro takové bláznivější lidi. A nechtějte slyšet, co si o tomhle myslí třeba moje babička a děda anebo máma. To tady ani psát nebudu.

Kino mám ráda.

Většinou říkají, že takoví lidé berou nějaké tvrdé drogy. Sice nevím, co je na tom pravdy, protože já na takové festivaly vůbec nechodím, ale mě se to vůbec nelíbí, ale je zase pravda, že většinou tam jsou taky nějaké policejní razie, kde se právě jedná o tvrdé drogy. Takže na tom asi něco bude. Já mám ráda kulturu úplně jinou. Mám moc ráda operu a operetu. Byli jste už někdy na operetě? Je to skoro stejné jako opera, ale má to své výjimky. A taky velké rozdíly. I když možná třeba like začátečník v tom žádný rozdíl asi neuvidí.

Každý kraj, jiný mrav.

Nicméně vám to ale doporučuji, protože je to opravdu perfektní zážitek, u kterého se krásně odpočinete. Pokud chcete odejít z reality a od všedních pracovních dnů a starostí, tak doporučuji nějakou kulturu, která je nenáročná. Co třeba nějaké krásné divadlo anebo kino? Záleží na vás vašem kusu, na výběr máte opravdu mnoho. Já jsem jako začátečním začínala, jak jinak, v kině. To mám taky nejraději, přijde mi to jako nejlepší odpočinek a nejlepší typ kultury, kde si můžu co nejvíc pročistit hlavu a odpočinout si. A co máte nejraději vy?